Cadde Meryem Uzerli'den kızlarıyla yeni poz

Meryem Uzerli'den kızlarıyla yeni poz

04.06.2022 - 14:28 | Son Güncellenme:

2011-2014 yılları arasında ekranlara gelen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz haftalarda yüzü olduğu mücevher firmasının daveti için Türkiye'ye gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Berlin'e dönen güzel oyuncu, kızlarına kavuştu. Güzel oyuncu, kızlarıyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Meryem Uzerliden kızlarıyla yeni poz

Bir döneme damgasını vuran 'Muhteşem Yüzyıl' adlı dizide canlandırdığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle şöhreti yakalayan ancak o dönem 'tükenmişlik sendromu'na yakalandığını söyleyerek diziden ayrılan Meryem Uzerli, Almanya'ya geri dönmüştü. Uzun yıllardır Berlin'de yaşayan oyuncu, 2014 yılında Can Ateş'ten olan kızı Lara'yı, geçen sene ise küçük kızı Lily Koi'yi dünyaya getirmişti.,

Haberin Devamı

Küçük kızının doğumu sonrası ABD'li aşkıyla yollarını ayıran ve kızlarının bakımıyla kendi ilgilenen 38 yaşındaki güzel oyuncu, uzun süredir ekranlardan uzak olsa da sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor.

ANNESİNİN KOPYASI

Geçtiğimiz ay kızlarıyla birlikte Dubai tatiline giden Meryem Uzerli, birlikte verdikleri eğlenceli pozları ise sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmemişti. Ünlü oyuncunun çocukları sevimli halleriyle sosyal medyada ilgi odağı olurken; sekiz yaşındaki Lara'nın annesine olan benzerliği dikkat çekmişti.

Meryem Uzerliden kızlarıyla yeni poz

"AŞK ÖNEMLİ"

Geçtiğimiz haftalarda Cannes Film Festivali'ne katılan Meryem Uzerli'nin iş birliği yaptığı mücevher firmasının daveti için İstanbul'a gelmişti. Etkinlikte objektiflere yansıyan Uzerli, "Aşka bakış açınız nasıl?" sorusuna; "Aşk hayatta önemli. Sağlık da önemli... Hayattayız ve mutluyuz" demekle yetinmişti.

Haberin Devamı

"BUNU HİSSEDERSEM MUHAKKAK EVLENİRİM"

38 yaşındaki Meryem Uzerli, muhabirlerin 'evlilik' sorularına ise "Günün birinde bunu hissedersem muhakkak evlenirim" şeklinde cevap vermişti.

Meryem Uzerliden kızlarıyla yeni poz

KIZLARINA KAVUŞTU

Tüm bunların ardından Almanya'ya dönen Meryem Uzerli, kızlarına kavuştu. Vaktinin çoğunu Lara ve Lili Koi ile geçiren ünlü isim, kızlarıyla verdiği pozları yayınladı.

Çocuklarıyla bir gününü takipçilerinin beğenisine sunan oyuncu, paylaşıma hayvan ve bitki emojileri koydu. Kısa sürede binlerce beğeni alan karelere, Uzerli’nin hayranları da nazar boncuğu ve kalp emojileriyle karşılık verdi.

Meryem Uzerliden kızlarıyla yeni poz