Geri Dön

Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında? Metecan James Birsen nereli, hangi takımlarda oynadı?

Metecan James Birsen'in yaşamı merak konusu. Basketbolcu Metecan James Birsen ile ilgili iddialar gündeme geldi. Onur Akay'ın iddiasına göre; Selin Ciğerci, Metecan James Birsen'le aşk yaşıyor. Birsen iddialar ile ilgili açıklama yaptı. Peki Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında?

Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında? Metecan James Birsen nereli, hangi takımlarda oynadı?

Metecan James Birsen ve Selin Ciğerci ile ilgili iddialar gündeme geldi. Ses sanatçısı Onur Akay'ın iddiasına göre, Metecan James Birsen ve Selin Ciğerci aşk yaşıyor. Bu iddialar sonrasında basketbolcunun yaşamı araştırılmaya başlandı. Peki Metecan James Birsen kimdir?

AÇIKLAMA GELDİ

26 yaşındaki basketbolcu, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile söz konusu iddiayı yalanlarken, hukuki yollara başvuracağını duyurdu. "Hakkımda çıkan ve bir çok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberler hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır..."

METECAN JAMES BİRSEN KİMDİR?

Metecan James Birsen, 6 Nisan 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. 2.05 boyundaki oyuncu uzun forvet ve kısa forvet pozisyonlarında görev almaktadır.

İrlandalı bir anne ile Türk babanın çocuğu olan Metecan, basketbola Bilfen Koleji'nde başladıktan sonra Fenerbahçe Spor Okulu projesiyle bu günlere geldi. 2011-12 sezonunda zaman zaman Fenerbahçe Ülker'in A Takım kadrosunda da yer alan Metecan, 2.05 boyunda ama daha da uzaması beklenmektedir.

 

Sarıyer'de olaylı gece! Cengiz Kurtoğlu ve Mustafa Can'dan açıklamaSarıyer’de oyuncu Tolga Yüce'nin doğum günü partisine katılan sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun, gecenin ilerleyen saatlerinde işletmeci Mustafa Can'ı servis bıçağıyla yaraladığı iddia edildi. Olay yaratan kavganın ardından Kurtoğlu, "Görüntülerin montajsız halini paylaşıyorum" diyerek, sosyal medya hesabından video yayınladı. Mustafa Can ise '2. Sayfa' programında yaşananları anlattı. İşte son dakika gelişmesinin detayları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber