CaddeMetin Tekin: 'Sadakatsiz' Selçuk’un babası olduk!

Metin Tekin: 'Sadakatsiz' Selçuk’un babası olduk!

29.11.2023 - 09:21 | Son Güncellenme:

Beşiktaş forması altında 15 yıl top koşturan eski milli futbolcu Metin Tekin, eski eşi Şevval Sam ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık (Taro) Emir Tekin'in kendi şöhretini geçtiğini söyledi.

Metin Tekin: Sadakatsiz Selçuk’un babası olduk

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile 1993-1999 yılları arasındaki evliliğinden Tarık Emir adında bir oğlu olan Metin Tekin, YouTube kanalında Onur Tuğrul’un sorularını yanıtladı.

Haberin Devamı

"ALTI HANIMEFENDİ TARO İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ"

59 yaşındaki eski futbolcu, "Sadakatsiz dizisinde oynadığı dönem Bodrum’a gittik. Altı hanımefendi Taro ile fotoğraf çekildi, ben lobide köşede oturdum. Fenerbahçe’de yürüyordum, trafik sıkışıktı. Biri arabanın içinden ‘Beşiktaşlı kaptan merhaba’ diye bağırdı. Arka koltukta oturan çocuğu, ‘Baba bu kim?’ dedi. Babası 'Sadakatsiz Selçuk’un babası' cevabını verdi. Bizim Beşiktaş, spor yorumculuğu, Milli Takım hepsi gitti. Sadakatsiz Selçuk’un babası olduk ama büyük bir keyif" ifadelerini kullandı.

Metin Tekin: Sadakatsiz Selçuk’un babası olduk

"SEVGİYLE BAKIYORUM"

Oğluyla gurur duyduğunu vurgulayan Metin Tekin, "Bana göre dünyanın en yakışıklı, en iyi oyuncusu şeklinde bakmıyorum. Sadece ona sevgiyle bakabiliyorum" şeklinde konuştu.

Metin Tekin: Sadakatsiz Selçuk’un babası olduk