Cadde Metin Yıldız'dan 'boşanma' açıklaması! 'Her evlilikte olan şeyler'

Metin Yıldız'dan 'boşanma' açıklaması! 'Her evlilikte olan şeyler'

05.08.2023 - 08:05 | Son Güncellenme:

'Çok Güzel Hareketler' programı ile şöhreti yakalayan Metin Yıldız ile , Aralık 2021'de dünyaevine girdiği Ceylan Yıldız, "boşanma kararı aldıkları" iddiası ile gündeme gelmişti. Eşi ile kamera karşısına geçen oyuncu, ayrılık haberlerine açıklık getirdi.

Metin Yıldızdan boşanma açıklaması Her evlilikte olan şeyler

Metin Yıldız ve eşi Ceylan Yıldız, önceki akşam Hilltown AVM'de gerçekleşen bir açılışa katıldı. Boşanacakları konuşulan çiftten Metin Yıldız, "Aslında o kadar anlık bir şeydi ki. Biz şimdi bir sinema filmi çekiyoruz. Çok uzun zamandır buna hazırlanıyoruz. Filmimizin hem başrol oyuncusu hem de yapım ortağıyız. Neredeyse evliliğimizden beri 7/24 yan yanayız, hiç ayrılmadık. Dolayısıyla kavga da edebiliriz, tartışa da biliriz. Her ailede olup biten şeyler bunlar" açıklamasını yaptı.

Haberin Devamı

"BİRBİRİMİZE AŞIĞIZ"

48 yaşındaki oyuncu, "Biz iyi anlaşıyoruz, eşim benim en iyi arkadaşım. Her evlilikte olan şeyler. Biz çok eğlendik böyle bir duruma. Birbirimizi çok seviyoruz. İlan ediyoruz aşığız birbirimize" dedi.

Metin Yıldızdan boşanma açıklaması Her evlilikte olan şeyler

"HASTANEYE GİTTİĞİM GİBİ BAYILDIM"

Geçtiğimiz aylarda kalp krizi geçiren oyuncu, "Damarlarımdan bir tanesi neredeyse tamamen tıkanmıştı. Taksi de yoktu hiç. Kalp krizi geçiriyorum, kapıya inmişim ama durmuyorlar. En sonunda eşim yoldan geçen bir taksinin önüne atladı. Öyle yetiştim hastaneye" şeklinde konuştu.

Metin Yıldızdan boşanma açıklaması Her evlilikte olan şeyler

Ceylan Yıldız ise “Ben hastaneye gittiğimiz gibi bayıldım. Soğukkanlı değildim. Çok panik bir şekilde geçti o süreç. İnşallah bir daha da yaşamayız böyle şeyler” ifadelerini kullandı.