Geri Dön

MFÖ'den deniz pozu: 20 yıl sonra ilk defa üçümüz birlikte yüzdük

MFÖ, iki yıl aradan sonra ilk konserini İzmir’de verdi. Bir otelde sahneye çıkan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, konser öncesi eski dostları Feride Edige ile deniz keyfi yaptı.

MFÖ'den deniz pozu: 20 yıl sonra ilk defa üçümüz birlikte yüzdük

Hürriyet'in haberine göre; Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, pandemi nedeniyle 1.5 yıl uzak kaldıkları dinleyicilerine nihayet kavuştu. Türk müziğinin önemli gruplarından MFÖ, bayramın ilk günü İzmir’de bir otelde sahneye çıktı.

Grup üyeleri konsere deniz keyfi yaparak hazırlandı. Plajda eski dostları Feride Edige ile bir araya gelen Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, eski günleri yâd etti.

"BİZ DE HASRET KALMIŞIZ"
Mazhar Alanson bu fotoğrafı 'İki yıl sonra ilk konserimizi verdik. İyi misafir ettiler, seyirci iyiydi… Biz de hasret kalmışız, 20 yıl sonra ilk defa üçümüz birlikte yüzdük elbet ki bir günlüğüne!' notuyla paylaştı.

MFÖden deniz pozu: 20 yıl sonra ilk defa üçümüz birlikte yüzdük

EDİGE DE PAYLAŞTI
Feride Edige, plajda Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’la çektirdiği fotoğrafı Instagram’da paylaştı: “1968/69 Kalamış/Moda’dan 2021 Marvy’ye. Yaşayana, yaşatana, yaşadıklarımıza şükürler olsun.”

MFÖden deniz pozu: 20 yıl sonra ilk defa üçümüz birlikte yüzdük

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner