Geri Dön

Michael J. Fox: Ölümden korkmuyorum

Parkinson hastalığıyla 30 yıldır savaşan 'Geleceğe Dönüş' (Back to The Future) filminin yıldızı Michael J. Fox, yakın zamanda bir tedavi bulunmadığını ve ölümden de korkmadığını söyledi.

Michael J. Fox: Ölümden korkmuyorum

'Geleceğe Dönüş' serisiyle ünlenen 60 yaşındaki oyuncu Michael J. Fox hastalığıyla ilgili konuştu. AARP dergisine açıklamalarda bulunan ünlü aktör, "Parkinson’dan kurtulup kurtulamayacağımı sorduklarında, ’60 yaşındayım ve bilim zor’ diyorum. Yani hayır. Ben gerçekten mutlu bir adamım. Kafamda hastalıklı bir düşünce yok; ölümden hiç korkmuyorum" dedi.

Fox ayrıca, "Minnettarlık duyacağınız hiçbir şeyiniz olmadığını düşünüyorsanız, etrafınıza bakmaya devam edin. Sadece iyi şeyler olmasını ve ondan sonra bunlar için minnettar olmayı bekleyemezsiniz." diye konuştu.

29 YAŞINDA TEŞHİS KONULDU
Dört çocuk babasına olan Kanadalı aktöre, 1991 yılında 29 yaşındayken Parkinson teşhisi konmuştu. Oyuncu, 2000 yılında halkı bu hastalık konusunda eğitmek ve hastalıkla mücadelede araştırmalara fon sağlamak için Michael J. Fox Parkinson Araştırmaları Vakfı’nı kurmuştu.

Michael J. Fox: Ölümden korkmuyorum

FOTOĞRAF: AVALON

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber