Geri Dön

Minik dostlar ona emanet

Yürüyemeyen her türlü engelli hayvanı, yeniden hayata bağlayan Hasan Kızıl, ‘Hayat Tamircisi’ programıyla yakında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak

Minik dostlar ona emanet

Sevimli dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adayan namıdiğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl, hikayelerini yakında Kanal D’de ekrana taşıyacak. Kızıl, farklı nedenlerle yürüyemeyen her türlü engelli canı mutlu sona ulaştırmak için mücadele içine girecek.
Kızıl, geçirdiği trafik kazası nedeniyle ya da yaşadığı hastalıktan dolayı yürüme yetisini kaybeden hayvanların iyileşme sürecini seyirciyle paylaşacak. Daha önce kendi imkanlarıyla 500’den fazla sevimli dostu yürütmeyi başaran Kızıl’a programda, veteriner hekim Esra Şenol eşlik edecek.

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet