Geri Dön

Miniklere sağlıklı beslenmeyi sevdirmenin yolları

Holistik sağlıklı yaşam danışmanı, hukukçu, hümanist ve yazar Clara Seren Amram, çocuklarının sağlıklı gelişimi için dengeli beslenmeyi, doğadan gelen mucize meyve ve sebzeleri onlara sevdirmeyi isteyen ebeveynlere önerilerde bulundu.

Miniklere sağlıklı beslenmeyi sevdirmenin yolları

Holistik sağlıklı yaşam danışmanı, hukukçu, hümanist ve yazar Clara Seren Amram, çocuklarının sağlıklı gelişimi için dengeli beslenmeyi, doğadan gelen mucize meyve ve sebzeleri onlara sevdirmeyi isteyen ebeveynlere önerilerde bulundu. İki evladı olan Amram, ‘Sağlıklı Yemekler, Mutlu Çocuklar’ kitabı ve Clarita’s Way (Clarita’nın Yolu) ile bu maddeleri, ‘Ebeveynler örnek olmalı’, ‘Miniklerin hayal gücünü kullanın’, ‘Tabakları eğlenceli hazırlayın’, ‘Bilinçli yetişmeleri için hikayeler anlatın’ ve ‘Çocuklarla mutfağa girelim’ başlıklarında topladı.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber