Cadde Miranda Kerr: Eski eşimi şu an ağabeyim gibi görüyorum

Miranda Kerr: Eski eşimi şu an ağabeyim gibi görüyorum

19.08.2021 - 15:38 | Son Güncellenme:

Avustralyalı model Miranda Kerr, eski eşi oyuncu Orlando Bloom ve onun şu anki nişanlısı şarkıcı Katy Perry ile aralarının çok iyi olduğunu söyleyerek, Bloom'u artık ağabeyi gibi gördüğünü belirtti.

Miranda Kerr: Eski eşimi şu an ağabeyim gibi görüyorum

İngiliz aktör Orlando Bloom ile üç yıllık evliliğini 2013'te sonlandıran ve Flynn Christopher adında bir oğlu bulunan model Miranda Kerr, eski eşi ve onun şu anki nişanlısı Katy Perry hakkında övgü dolu sözler söyledi.

Haberin Devamı

Moments with Candace Parker adlı podcast yayınına katılan Kerr, Bloom ve Perry için, "Birlikte tatile gidiyoruz. Dönüm noktalarını hep birlikte kutluyoruz." diye konuştu.

38 yaşındaki Avustralyalı model, Katy Perry hakkında, "Onu seviyorum. Hatta onu Flynn'in babasından daha çok seviyorum." sözlerini sarf etti.

"SİNİR BOZUCU BİR AĞABEY"
Miranda Kerr, eski eşi hakkında konuşurken de "O şu anda benim ağabeyim gibi. Çoğu zaman sinir bozucu bir ağabey..." ifadelerini kullandı. Kerr, daha sonra esprili konuşmasını, "Katy onunla anlaşabilmem için bana yardım ediyor." sözleriyle sürdürdü.

"ÜZERİMDEKİ BASKIYI AZALTIYOR"
Avustralyalı model, Katy Perry hakkındaki düşüncelerini, "Onun orada olmasından son derece memnunum, çünkü üzerimdeki baskıyı azaltıyor." şeklinde ifade etti.

Haberin Devamı

Miranda Kerr, Perry ile eski eşinin aşk yaşamaya başladıktan sonra onunla nasıl tanıştığını da anlattı. Kerr, "Orlando, Katy ile flört etmeye başladığında beni davet etti ve Katy de oradaydı. Hemen birbirimizle kaynaştık. Flynn ile nasıl olduklarını gördüm. Flynn ile gülüp oynuyordu. Onun annesi olmaya çalışmıyordu. Arkadaş canlısı ve eğlenceliydi. İşte bunlar tek isteyebileceğiniz şeyler..." dedi.

Miranda Kerr: Eski eşimi şu an ağabeyim gibi görüyorum

"ÇOK TATLISINIZ"
Miranda Kerr, geçen ay da Katy Perry ile bir iş birliği için buluşmuştu. Kerr ile piyasa yeni sunduğu ürünün reklamı için bir araya gelen Perry, birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmıştı. İkilinin fotoğrafına binlerce mesaj yağmıştı.

Sürpriz ikiliye bir yorum da 'Yüzüklerin Efendisi' filminde canlandırdığı 'Elf Legolas' rolü ile ünlenen Orlando Bloom'dan gelmişti. Ünlü oyuncu, nişanlısı ve eski eşine, "Çok tatlısınız." demişti. Bloom'un bu sözleri sosyal medyada çok konuşulmuştu.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS