Cadde Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi!

Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi!

28.01.2023 - 10:51 | Son Güncellenme:

'Vatanım Sensin' dizisindeki performansıyla büyük başarı yakaladıktan sonra birçok projede rol alan, şimdilerde eski futbolcu Sinan Engin ve şarkıcı Seda Sayan'ın oğulları Oğulcan Engin ile aşk yaşayan Miray Daner, tamamen oyunculuk kariyerine odaklanıp, eğitim hayatını ihmal etmişti. 24 yaşındaki oyuncu, yıllar sonra diplomasını aldı.

Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi

Oyunculuğa yedi yaşında başlayan Miray Daner, 2007'de 'Bez Bebek'te 'Oyuncak Nergis', 2009-2011 yılları arasında yayınlanan 'Papatyam' dizisinde ise Metin Akpınar'ın torunu 'Gonca' karakterini oynadı. İlk başrol deneyimini 'Zil Çalınca' dizisinde yaşadı.

Haberin Devamı

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı 'Medcezir'de 'Beren Beylice' karakterini canlandıran Daner, asıl çıkışını ise 'Vatanım Sensin' dizisindeki 'Hilal' karakteriyle yaptı.

Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi


SEKİZ YAŞ FARK!

Vatanım Sensin'den sonra sırasıyla 'Bir Litre Gözyaşı', dijital platformda 'Hakan: Muhafız', 'Saygı' ve 'Kuç Uçusu' dizilerinde kamera karşısına geçen, son olarak 'Kara Tahta'da yer alan genç oyuncu, şimdilerde kendisinden sekiz yaş büyük işletmeci Oğulcan Engin ile yaşadığı ilişkiyle magazin gündemine geliyor.

Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi

LİSEDE DEVAMSIZLIKTAN KALDI

Son yıllarda ünlüler dünyasında adından sıkça söz ettiren isimlerden Miray Daner, setlerden fırsat bulup eğitimine devam edemeyince, lisede devamsızlıktan kalmıştı. En azından lise mezunu olabilmek için yedi yıl önce akşam lisesine kayıt yaptırmış, ama onu da ihmal etmişti.

Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi

Haberin Devamı

YILLAR SONRA MEZUN OLDU

Posta gazetesinden Kamil Sümer'in haberine göre; setlerde büyüyen güzel oyuncu, nihayet tüm derslerini verdi ve 24 yaşında lise mezunu olabildi. Miray Daner, şimdi üniversiteye hazırlanıyor.

Miray Daner 24 yaşında liseyi bitirdi