Geri Dön

Miray Daner şarkıcı oluyor

Pandemi döneminde şan dersleri alan Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti. Katıldığı televizyon programlarında sesinin güzelliğiyle dikkat çeken genç oyuncu, müzisyen arkadaşlarıyla stüdyoya girip yeni bir pop şarkısı seslendirdi.

Miray Daner şarkıcı oluyor

Kanal D’de yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen 'Vatanım Sensin' dizisiyle adını duyuran Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attı. Hürriyet'in haberine göre; katıldığı televizyon programlarında sesinin güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu, bu yeteneğini profesyonel alanda göstermek için stüdyoya girdi.

Miray Daner şarkıcı oluyor

ŞAN DERSLERİ ALDI
Pandemi döneminde şans dersleri alan Miray Daner, verdiği bir röportajda “Şan dersleri alıyorum. Şan dersi alırken müzik üzerine yoğunlaşmak gibi bir planım yok. Müzikle ilgilenmeyi çok seviyorum ama meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil” demişti. Geçtiğimiz ekim ayında konuk olduğu İbrahim Selim’in programında Sezen Aksu’nun 'Vay' isimli şarkısını seslendiren genç oyuncu, gelen güzel tepkiler sonrasında bu fikrini değiştirdi.

ŞARKININ DÜZENLEMESİ BİTTİ
Single çıkarmak için çalışmalara başlayan oyuncu, yeni bir pop şarkısını seslendirdi. Müzisyen arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını basına yansımaması için gizlilikle yürüten Daner, şarkının düzenlemesini kısa süre önce bitirdi. Ancak herhangi bir müzik şirketiyle henüz anlaşmaya imza atmadı.

Magazin Haberleri Bülteni (12 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet