Geri Dön

Modanın kralı veda etti

‘Türk Modasının Kralı’ olarak bilinen Yıldırım Mayruk, ‘Jübile’ koleksiyonu ile 60 yıllık meslek hayatına veda etti

Modanın kralı veda etti

Türk modasının büyük terzisi Yıldırım Mayruk ve ‘Terzi Yamağı’ Barbaros Şansal, iş insanı Sait Emir ana sponsorluğunda tarihi Fişekhane’de gerçekleşen tiyatral sunumlu jübileyle meslek hayatlarına veda ettiler. 60 yıl Türk modasına yön veren Yıldırım Mayruk’un sosyal mesafeli son defilesi, Mert Fırat ile Tuğçe Sarıkaya Dağıstan’ın sunumu ve sınırlı sayıda
dostlarının katılımıyla gerçekleşti. Beş bölümden oluşan 60 dakikalık sunumda, Arzum Onan, Çağla Şıkel ve Azra Akın’ın da aralarında bulunduğu 200 model yer aldı. Defilenin sürprizi ise Türkan Şoray’dı. Modelleri ve konukları gözyaşlarına boğan gece için Bülent Ersoy, “Bir devir bitti. Çok kıymetlimizdi. Yıldırım Bey ağlayınca ben de kötü oldum” dedi. 

Modanın kralı veda etti

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet