Geri Dön

Modellere taş çıkardı

Uzun süredir Amerika-Miami’deki evinde yaşayan Süreyya Yalçın, dün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı salladı.

Modellere taş çıkardı

Siyah, kadife, derin yırtmaçlı kıyafetiyle objektif karşısına geçen sosyetik güzel, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Binlerce beğeni alan karelere, “Modellere taş çıkarırsın”, “Muhteşem” ve “İnanılmaz” gibi yorumlar yapılırken, çok sayıda kalp emojileri gönderildi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber