Geri Dön

Moğollar sahnede Ezhel'i ağırladı

Türk müziğinin efsane grubu Moğollar “Burada Müzik Var” Ada Müzik Günleri kapsamında Moda Kayıkhane’yi dolduran müzikseverleri coşturdu.

Moğollar sahnede Ezhel'i ağırladı

50’nci yılını kutlayan Moğollar, konserin bir bölümünde sahnesini genç kuşak müzisyenlerden rapçi Ezhel ile paylaştı. Türkiye’de trap/hip-hop türünde yapılmış ilk albüme imzasını atan Ezhel, Moğollar ile birlikte unutulmayacak bir konser verdi.

EZHEL, 'NAMUS BELASI'NI SÖYLEDİ

Rap ile birlikte halk müziğine de ilgi duyan Ezhel’in, Moğollar ile birlikte sergilediği sahne performansı büyük ilgi topladı. Ezhel, Cem Karaca’nın unutulmaz şarkısı ‘Namus Belası’nı’ söylerken ‘’Maphustayken hep bu şarkıyı söyledim durdum. Gerçekten sözlerde yazıldığı gibi oluyor’’ dedi.

CEM KARACA VE RUHİ SU UNUTULMADI

Grubun solisti Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca, sanatçının ‘Raptiye Rap Rap’ adlı şarkısını Ezhel ile birlikte seslendirirken, Ruhi Su için Nebil Özgentürk'ün hazırladığı 5 dakikalık video gösterisi seyircilerden büyük alkış aldı.

Gecenin bir diğer konserinde ise Şenay Lambaoğlu, 4’ncü albümü “Rüyalarıma Gir”in ilk İstanbul konserini “Burada müzik Var” etkinlikleri kapsamında verdi. Yeni albümünde caz müziği ile farklı türler arasında diyalog kuran Şenay Lambaoğlu, tüm şarkıların sözü ve bestelerini yaptı. Konserde sanatçıya, piyanoda Tolga Bedir ve Kaan Bıyıkoğlu, gitarda Erdinç Şenyaylar, saksafonda Serhan Erkol ve Batu Şallıel, bas gitarda Caner Üstündağ ve davulda Ekin Cengizkan eşlik etti.

BORA ÖZTOPRAK'IN KONUĞU DEVRİM YAKUT

Moda Kayıkhane sahnesinde farklı bir Bora Öztoprak konseri de yaşandı. Bora Öztoprak konserine , tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Devrim Yakut konuk oldu. Birlikte düetler yapan iki sanatçı müzikseverlere hoş anlar yaşattı.

Ayrıca, Dolunay Soysert, Aydan Şener, Cengiz Bozkurt başta olmak üzere tiyatro ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü sima konserleri izleyenler arasındaydı.

Adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise aşka geldiBir süredir adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise, Instagram hesabının hikaye bölümünde "Sensizliğe dayanamam...” adlı şarkıya eşlik etti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber