Geri Dön

Mucize Doktor Demir diziden ayrılıyor mu? Fırat Altunmeşe kimdir, kaç yaşında?

Fırat Altunmeşe, Mucize Doktor dizisi ile son dönemde TV ekranlarına geliyor. Dikkat çeken oyuncu aynı zamanda sanatçı İzzet Altunmeşe'nin de oğludur. Ancak sevenler, Demir, Mucize Doktor'dan ayrılıyor mu, neden ayrılıyor sorularını gündeme getirdi. Peki, Mucize Doktor'un Demir'i Fırat Altunmeşe kim?

Mucize Doktor Demir diziden ayrılıyor mu? Fırat Altunmeşe kimdir, kaç yaşında?

Mucize Doktor dizisi perşembe akşamları ilgi çekici konusuyla dizi izleyicileri karşısına çıkıyor. Oyuncu kadrosu da hayli sevilen dizide Fırat Altunmeşe de Demir rolü ile adından söz ettiriyor. Ancak dizinin Demir karakteri hakkında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İşte, detaylar...

MUCİZE DOKTOR DEMİR DİZİDEN AYRILIYOR MU?

FOX TV'nin sevilen dizilerinden Mucize Doktor, yayın hayatına devam ediyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre ise dizide Demir rolünü oynayan genç oyuncu Fırat Altunmeşe' oyuncu kadrosundan ayrılıyor. 

DEMİR, MUCİZE DOKTOR'DAN NEDEN AYRILDI?

Yine Altuntaş'ın belirttiğine göre, Fırat Altunmeşe'nin  dizideki rolü bittiği ve koronovaris vakalarının artmasıyla birlikte de panik atak yaşamaya başladığı gerekçesiyle yapım şirketiyle anlaşarak bir süre çalışmaya ara vermek istediğine yer verdi. Dizide Demir, istifa edip arkadaşlarına mektup bırakarak ayrılıyor. 

FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

Altunmeşe, 16 Mart 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altunmeşe'nin oğlu olan Fırat Altunmeşe aslen Diyarbakır'lıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nde eğitimini yarıda bıraktı. Bir ara rap şarkı da yapan Altunmeşe, İstanbul'da Craft oyunculuk atölyesinde özel oyunculuk dersleri aldı.

İlk olarak Vicdan isimli dizide rol alan ve ardından Kaçak Gelinler dizisinde Can karakterini canlandıran oyuncu, şimdilerde Mucize Doktor dizisinde rol alıyor. Altunmeşe 1.89 metre boyunda, 81 kilodur.

Magazin Haberleri Bülteni (13 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet