Geri Dön

‘Muhatabı değilim’

Bülent Ersoy, Kıbrıs’ta sahte PCR testi yüzünden hapis yatan orkestrasının kendisiyle çalışmayı bırakması üzerine, “Muhatabı değilim, beni hiç ilgilendirmez” dedi

‘Muhatabı değilim’

Bülent Ersoy’un 14 yıldır çalıştığı orkestrasının şefi Onur Özelçağlayan, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla katıldı. Şef, KKTC’deki konseri öncesi PCR testleri sahte çıkan ekibiyle birlikte tutuklu kaldığı sürede Diva’ya kırıldıklarını ve onunla çalışmayı bıraktıklarını söyledi. Özelçağlayan, “Bülent Hanım’a kırgınlığımız kendimizi yalnız hissetmemizden” dedi.

Yayına bağlanan Ersoy ise, “Terbiye bozuklukları nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim, organizatör müyüm? Muhatabı değilim. Gider şarkımı söylerim, ne olmuş? Acaba ben onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy’um” karşılığını verdi.

 

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber