Geri Dön

Müjde Uzman: Adadan elendim!

Marmaris'te çekilen 'Dost Kazığı' adlı filmde rol alan Müjde Uzman, kirpik dibi iltihabı rahatsızlığı yüzünden sete ara vermek zorunda kaldı.

Müjde Uzman: Adadan elendim!

Müjde Uzman "Sıcak, dış mekan sahneleri, kirpik dibi iltihabı ve vücut ağrıları... 'Siz mi büyüksünüz ben mi diyeceğim*' ama durun tamam siz büyüksünüz" diyerek, yazdan şikayet etmişti. Bunun üzerine çekim programı yeniden düzenlendi.

"Hazin son: adadan elendim. Kirpik dibi iltihabı ne saçma bir şeymiş.  Bulaşıcı da değil ki; neden diğer gözümde de çıktı, hiç anlamadım. Birkaç gün dinlendirecekler beni. Elde olmayan şeylerden işin aksamasına neden olmak üzdü" açıklamasını yapan ünlü oyuncu, birkaç gün dinlendikten sonra sete geri dönecek.

Müjde Uzman: Adadan elendim

Ebru Şallı'nın babası son yolculuğuna uğurlandıÜç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum'a gitti. Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber