Geri Dön

Melis Sezen: Mükemmellik yoruyor

Başarılı olmayı her zaman hayal ettiğini söyleyen Melis Sezen, “Mükemmeliyetçi bir tarafım var ve bu çok yoruyor” diye konuştu.

Melis Sezen: Mükemmellik yoruyor

Kanal D’de ekrana gelen ‘Sadakatsiz’ dizisinde oynayan Melis Sezen, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’nin konuğu oldu. “Başarılı olmayı her zaman hayal ettim ve istedim” diyen oyuncu, “Sadece istemekle olabilecek bir şey de değil. Akışına bırakamıyorum, kendimi kontrol etmeye başlıyorum. Mükemmeliyetçi bir tarafım var ve bu çok yorucuyor” diye konuştu.

Çocukluğunu Silivri’de geçiren Sezen, “O yılları teknolojiden uzak ve sürekli oyun oynayarak geçirdim. Toprak ve doğayla iç içeydim. Çocukluğum böyle geçtiği için şimdi bile mesela hiçbir şeyden tiksinmem. Börtü böcektir, çamurdur bunlar benim için çok doğal. Doğanın bir parçası olduğu için de kıymetli şeyler hep” şeklinde konuştu.

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet