Geri Dön

Mumya filmi oyuncuları kimler? Mumya filmi konusu nedir?

Yerli ve yabancı filmler televizyonda izleyicilerle buluşuyor. Mumya filmi bu akşam televizyon ekranlarına yayınlanıyor. Peki Mumya filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Mumya filmi oyuncuları kimler? Mumya filmi konusu nedir?

Mumya filminin yönetmen koltuğunda Alex Kurtzman oturuyor. 2017 yılında çıkan filmin oyuncu kadrosunda Tom Cruise yer alıyor. İşte Mumya filmi oyuncuları ve konusu...

MUMYA FİLMİ KONUSU

2.000 yıl önce Mısır prensesi Ahmanet (Sofia Boutella) babasını öldürür ve karanlık büyü kullanmaya başlar. Canlı kumların altındaki bir mezarda canlanmış olarak cezalandırılır. Mezarı yeniden keşfedilip modern zamanlarda açıldıktan sonra yeniden diriliyor ve binlerce yılda büyüyen ve tüm insanlığa meydan okuyan korkunç olaylarla dolu bir kötülük getiriyor.

MUMYA FİLMİ OYUNCULARI

Tom Cruise, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Jake Johnson

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner