Geri Dön

Murat Ünalmış, Aysel Gürel'i şarkılarıyla andı

Her pazar TRT Radyo 1'de 'Kum Saati' programını hazırlayıp sunan Oylum Seçin'in bu haftaki konuğu usta sanatçı Oya Başar'dı.

Murat Ünalmış, Aysel Gürel'i şarkılarıyla andı

Murat Ünalmış, önceki gün Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Ünlü oyucncu, Aysel Gürel’in doğum gününde usta söz yazarı ve bestecinin Sezen Aksu şarkılarıyla duygulandırdı.

Bir çok enstrüman çaldığı bilinen oyuncu, geçtiğimiz günlerde adına yapılmış klarneti hesabından paylaşmıştı. Set sonrasında klarnetini alan Ünalmış, önce ‘Firuze’ şarkısını, sonra da ‘Sen Ağlama’ parçasını çalarak sosyal medya hesabından paylaştı.

Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan Ünalmış’a; "Nefesine sağlık", "Sezen ile yüreğimize dokundun", "Yüreğine sağlık" şeklinde övgü dolu yorumlar geldi.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber