Geri Dön

Muro ‘patladı’ tartışma başladı

‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin artık bir fenomene dönüşen karakteri Muro’yu canlandıran Mustafa Üstündağ, geçen perşembe yayımlanan bölümde diziye veda etti

Muro ‘patladı’ tartışma başladı

Dizinin bu haftaki bölümünde Muro, canlı bomba oldu ve uzaktan kumandayla patlatılarak öldürüldü. Üstündağ’ın öldürülmesi çeşitli iddiaları da gündeme getirdi. Bu iddiaların başında, geçen yıl başlayan ve PKK’nın metropol sorumlusu olan Muro’nun sempatik tavırları nedeniyle terör örgütünün hoş gösterildiği eleştirileri geliyor. Dizinin yapım şirketi Pana Film ise Üstündağ’ın askere gideceği için öldürüldüğünü açıkladı. Ancak Üstündağ’ın tek başına baktığı annesinin sağlık sorunları nedeniyle askerliğini bir süre daha ertelettiği öğrenildi. Muro’nun öldürülmesiyle ilgili gündeme gelen bir diğer iddia ise Üstündağ’ın peş peşe başka işlerle gündeme gelmesi.

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber