Geri Dön

Müslüm oyuncuları | Müslüm filmi konusu nedir, nerede çekildi?

Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden Müslüm Gürses'in hayatını konu edinen Müslüm filmi, televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Filmde Müslüm Baba karakterini Timuçin Esen başarıyla canlandırıyor. İşte, Müslüm filmi oyuncu kadrosu...

Müslüm oyuncuları | Müslüm filmi konusu nedir, nerede çekildi?

Müslüm filmi, Can Ulkay'ın yönetmenliğinde, Mustafa Uslu, Nurinisa Yıldırım yapımcılığında ve Hakan Günday ile Gürhan Özçiftçi senaristliğinde beyazperdeye aktarılmıştır. Filmde Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor başrolde yer alıyor.

MÜSLÜM FİLMİ KONUSU

Şanlıurfa'da yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Müslüm'ün daha sonra ailecek göç ettikleri Adana'da yolu bir gün şans eseri halkevine düşer. Müdür Limoncu Ali'den ilk müzik eğitimini alan ve sesiyle kitleleri etkileyen Müslüm İstanbul'da şarkıcı olma ve filmlerden tanıdığı Muhterem Nur'la tanışma hayalleri kurmaktadır.

MÜSLÜM NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekim mekanlarının başında ilk olarak Müslüm Gürses’in doğduğu yer olan Halfeti geliyor. Ardından Adana ve İstanbul da filmin çekimlerine sahne olan diğer şehirlerdir.

MÜSLÜM OYUNCULARI

Timuçin Esen (Müslüm Gürses)
Zerrin Tekindor (Muhterem Nur)
Ayça Bingöl (Emine Akbaş)
Erkan Can (Limoncu Ali)
Taner Ölmez (Ahmet Akbaş)
Erkan Avcı (Bahtiyar)
Şahin Kendirci (Genç Müslüm Gürses)
Turgut Tunçalp (Mehmet Akbaş)
Mustafa Kadir Ulusoy (Memati)
Caner Kurtaran
Goncagül Sunar (Suzan)
Güven Kıraç (Plak şirket sahibi)
Erkan Kolçak Köstendil (Pavyon sahibi)
Aleyna Özgeçen (Cedye)

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber