Geri Dön

Mustafa Ceceli özür dilemeli!

Mustafa Ceceli'nin eşi Sinem Gedik'ten boşandıktan hemen sonra Selin İmer'le çıkan aşk haberlerine Cenk Eren, "Mustafa'nın eşinden özür dilemesi lazım!" dedi.

Mustafa Ceceli özür dilemeli!

Cenk Eren, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Yeni albüm için çalışmalara başladığını söyleyen şarkıcı, "Şarkıma klip çekeceğim, yönetmen koltuğunda Hülya Avşar olacak" dedi. Kolundaki morluk ile ilgili açıklama yapan Eren, "Hastanede gösterdim, c vitamini verdiler" diye konuştu. Mustafa Ceceli'nin eşi Sinem Gedik'ten boşandıktan hemen sonra Selin İmer'le çıkan aşk haberlerine Eren, "Mustafa İstanbul'a ilk geldiğinde benimle çalıştı, çok iyi birisidir. Keşke hemen hızlı davranmasaydı, boşandıktan sonra bir yıl bekleseydi. Mustafa'nın eşinden özür dilemesi lazım. Eşi ve onun içinde zor bir durum. Böyle devam ederse, ileride çocğu ona kin duyar" dedi. EMRAH AKÇAAY

Yıldırım Mayruk'tan ağlatan vedaTürk modasının ünlü terzilerinden Yıldırım Mayruk (1960-2020) ve "Terzi Yamağı" Barbaros Şansal (1990 -2020), tarihi Fişekhane’de gerçekleşen jübileyle meslek hayatlarına veda ettiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber