Geri Dön

Mustafa Topaloğlu: Demet'in eşi aradı benden özür diledi

Şarkıcı Demet Akalın'ın meslektaşı Aleyna Tilki'yi hedef aldığı paylaşımında "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu. Uzay starlığı..." ifadelerine yer vermesi, Topaloğlu'nu kızdırdı. Sanatçı, "Beni örnek vermesi şaşkınlık yarattı. Uzaylı olmak kötü bir şey mi?" sözleriyle, ünlü popçuya tepki gösterdi.

Mustafa Topaloğlu: Demet'in eşi aradı benden özür diledi

Süper Lig'in 35'inci haftasında lider Trabzonspor evinde Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak, bitime üç maç kala şampiyon olmuş ve 38 yıllık hasrete coşkulu kutlamalarla son vermişti. Taraftarların Demet Akalın'ın 'Kulüp' parçasıyla eğlenmesi Türkiye'de büyük yankı uyandırırken, FIFA'nın resmi Twitter hesabından bu görüntüler tüm dünyayla paylaşılmıştı.

"TEK RAKİBİN MUSTAFA TOPALOĞLU"

Kutlamalarda şarkıları çalınan Demet Akalın, bir süredir araları açık olan Aleyna Tilki ile 'dünya starı' polemiğine girmişti. Akalın, "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler İngilizce röportajımı izleyebilir" diyen Tilki'ye karşılık vererek, "Senin tek rakibin Mustafa Topaloğlu" demişti.

Mustafa Topaloğlu: Demetin eşi aradı benden özür diledi

"SAYGISIZ VE ŞUURSUZ"

Akalın’ın bu sözleri Mustafa Topaloğlu'nu çileden çıkardı. Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuşan Mustafa Topaloğlu, Demet Akalın'a şu sözlerle tepki gösterdi:
Bir insan bu kadar mı saygısız ve şuursuz olur ya? Sen beni ağzına alacak kadar gerçek bir sanatçı mısın? Nerede yaşadığını bilmeyen aptal. Aklı sıra beni aşağılamaya çalışıyor, boş konuşuyor.

Mustafa Topaloğlu: Demetin eşi aradı benden özür diledi

"SEVİYENİN DÜŞECEĞİNİ TAHMİN ETMELİYDİM"

Aleyna Tilki de yaşananların ardından yayınladığı mesajda, "Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine ,onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size cevap verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim" sözlerini dile getirdi.

Mustafa Topaloğlu: Demetin eşi aradı benden özür diledi

"UZAYLI OLMAK KÖTÜ BİR ŞEY Mİ?"

'2. Sayfa' programına röportaj veren Mustafa Topaloğlu son olarak şunları söyledi:

Demet çok yakın gördüğüm bir insan. Yanımıza gelir giderdi. Beni örnek vermesi şaşkınlık yarattı. Beni neden Aleyna'ya örnek gösterdi? Uzaylı olmak kötü bir şey mi? Mütevazi olmak kötü bir şey mi? Ben ne kadar mütevazı bir insanım. 'Oy Oy Eminem' şarkım Avrupa'da, Balkanlar'da hala bilinir. Sanatçılar saygıyı bırakırlarsa topluma kötü örnek olurlar. Niye beni örnek verdi? Ben de o zaman diyorum ki. Dünya uzayın içinde değil mi? Eşi Okan Kurt beni aradı, özür diledi. Gazeteye verdiğim röportajı gördü çekemedi sözlerimi.

Mustafa Topaloğlu: Demetin eşi aradı benden özür diledi

ÜNER'DEN ALEYNA İLE EDİS'E DESTEK

Akalın'ın bu çıkışına sürpriz bir isim dahil oldu. Besteleriyle adından söz ettiren Ersay Üner, Aleyna Tilki ve Edis'i savunduğu sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Edis ve Aleyna… İkisi de 20'li yaşlarında ülkelerinde birçok başarıya imza atmışlar. İsteseler buradaki kariyerleriyle yetinip evler, arabalar alıp keyfine sürecek donanıma sahipler. Onlar ne yapıyor? Her şeylerini riske atıp kendilerine ve işlerine yatırım yapıyor. Hayalleri peşinde zaman ve emek harcıyorlar. Eleştiri tabi ki olacak ama üslup ve saygı önemli. Ben ikisine de saygı duyuyor ve şans diliyorum. Cesaretlerinden dolayı da kutluyorum."

Mustafa Topaloğlu: Demetin eşi aradı benden özür diledi

"NANKÖRLÜK MÜ YOK CANIM!"

Üner'in bu sözlerinin ardından Demet Akalın'dan olay bir paylaşım geldi. Lüks bir otomobil fotoğrafı paylaşan şarkıcı, "Bazısının kapısına çektik ama sonunda düşman oldu. Nankörlük mü yok canım!" dedi.

Ardından hayat arkadaşı Okan Kurt'la fotoğrafını paylaşan Akalın, bu kareye; "Bir kere de bilme. Koca sözü dinleyeceksin. İnsan sarrafısın vallahi minik" notunu düştü.

Mustafa Topaloğlu: Demetin eşi aradı benden özür diledi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber