Geri Dön

Müstakbel geline övgü

Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin’le kendisini izlemeye gelen müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu’na, “Maşallah çok güzel ve tatlısın” diyerek, sahneden iltifat etti

Müstakbel geline övgü

Seda Sayan, Bodrum Günay Restaurant’ta konser verdi. Şarkıcıyı, dinlemeye gelenler arasında müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu ve oğlu Oğulcan Engin de vardı. Oyuncuyla ilk defa yan yana gelen şarkıcı, “Maşallah çok güzel ve tatlısın. Çok yakışıyorsunuz. Allah tamamına erdirsin” diyerek, Eyüboğlu’na övgüler yağdırdı.

Çiçeği burnunda sevgililer, gece boyunca Sayan’ın parçalarına eşlik etti. Şarkıcı, evlenecekleri konuşulan ikili için ‘Ah Geceler’ eserini iki defa seslendirdi. Sayan, ayrıca geçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden arkadaşı Nur Yerlitaş’ın, kendisi için diktiği elbiseyle izleyici karşısına çıkarak, modacıyı anmış oldu.

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!Eski manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey’le birlikte eski eşi Emre Altuğ’un doğum gününü kutladı. Şıkel, çocuklarıyla birlikte ünlü şarkıcıya sürpriz yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet