Geri Dön

Muzo diziden ayrılıyor mu? Camdaki Kız dizisinin Muzaffer'i Enis Arıkan dizisinden çıkacak mı?

Enis Arıkan, Camdaki Kız dizisinde Muzo rolüne hayat veriyor. Dizi sezon arasına girmişti ve kısa bir aranın ardından yeniden kaldığı yerden devam eden Camdaki Kız dizisinde Muzaffer'in akıbeti yayımlanan fragmanlarla merak konusu oldu. Peki, Camdaki Kız dizisinden Enis Arıkan ayrılacak mı?

Muzo diziden ayrılıyor mu? Camdaki Kız dizisinin Muzaffer'i Enis Arıkan dizisinden çıkacak mı?

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yeni sezonu ile 9 Eylül günü sevenleri ile buluşuyor. Diziye sonradan dahil olan Muzaffer karakteri ile Enis Arıkan, yeni sezon fragmanında öne çıkmıştı. Veda konuşması yaptığı düşünülen Muzo'nın akıbeti sorgulanıyor. Camdaki Kız Muzo diziden çıkacak mı?

MUZO CAMDAKİ KIZ DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

 Enis Arıkan'ın hayat verdiği Muzo, kısa sürede çok sevildi. Yayımlanan yeni sezon fragmanları ile izleyeni merakta bırakan Muzaffer'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı, "Gidiyorum ben Cavit abi. Uzun bir süre de buralarda olmam."  sözleri ile gündeme geldi. Ancak Enis Arıkan'dan bu konuya yönelik bir açıklama gelmedi. Muzo'nun dizideki durumu yayımlanan bölümle netleşecek. 

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber