Geri Dön

Muzo diziden ayrılıyor mu? Camdaki Kız dizisinin Muzaffer'i Enis Arıkan dizisinden çıkacak mı?

Enis Arıkan, Camdaki Kız dizisinde Muzo rolüne hayat veriyor. Dizi sezon arasına girmişti ve kısa bir aranın ardından yeniden kaldığı yerden devam eden Camdaki Kız dizisinde Muzaffer'in akıbeti yayımlanan fragmanlarla merak konusu oldu. Peki, Camdaki Kız dizisinden Enis Arıkan ayrılacak mı?

Muzo diziden ayrılıyor mu? Camdaki Kız dizisinin Muzaffer'i Enis Arıkan dizisinden çıkacak mı?

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yeni sezonu ile 9 Eylül günü sevenleri ile buluşuyor. Diziye sonradan dahil olan Muzaffer karakteri ile Enis Arıkan, yeni sezon fragmanında öne çıkmıştı. Veda konuşması yaptığı düşünülen Muzo'nın akıbeti sorgulanıyor. Camdaki Kız Muzo diziden çıkacak mı?

MUZO CAMDAKİ KIZ DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

 Enis Arıkan'ın hayat verdiği Muzo, kısa sürede çok sevildi. Yayımlanan yeni sezon fragmanları ile izleyeni merakta bırakan Muzaffer'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı, "Gidiyorum ben Cavit abi. Uzun bir süre de buralarda olmam."  sözleri ile gündeme geldi. Ancak Enis Arıkan'dan bu konuya yönelik bir açıklama gelmedi. Muzo'nun dizideki durumu yayımlanan bölümle netleşecek. 

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber