Geri Dön

Nasipse Olur oyuncuları ve konusu! Nasipse Olur filmi nerede çekildi?

Romantik komedi tadındaki film Nasipse Olur adından söz ettirmeye devam ediyor. Filmin oyuncuları ve konusu da hayli dikkat çekiyor. Televizyon ekranlarında film severlerin karşısına çıkan Nasipse Olur filmi oyuncu kadrosunda kimler var, nerede çekildi?

Nasipse Olur oyuncuları ve konusu! Nasipse Olur filmi nerede çekildi?

Nasipse Olur filmi, 2020 yılında vizyona girdi. Filmin başrollerinde Algı Eke ve Burak Sevinç yer alıyor. Yapımın yönetmenliğini Selahattin Sancaklı yürütürken senaryosunu da Barış Başar kaleme aldı. Nasipse Olur filmi oyuncuları haberimizde...

NASİPSE OLUR KONUSU

Üst üste gelen felaketlere karşı mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'i hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.

NASİPSE OLUR NEREDE ÇEKİLDİ? 

Yerli komedi filmi, Nasipse Olur hakkında detaylar araştırılıyor. Özellikle filmin nerede çekildiği aranıyor. Nasipse Olur filminin çekimleri Sinop'da yapıldı. 

NASİPSE OLUR FİLMİ OYUNCULARI

Algı Eke
Burak Sevinç
Nur Sürer
Zeyno Eracar
Erdem Baş
Ünal Yeter
Barış Başar
Hakan Bulut
Yeşim Dalgıçer
Selahattin Taşdöğen
Kıvanç Baran Arslan
Eylem Sezgin
Derya Şen
Aşkım Kapışmak
Sefa Yıldırım

13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet