Geri Dön

Naz Elmas'ın yeni projesi belli oldu

Son olarak 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde rol alan Naz Elmas, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi. İki yıldır ekranlardan uzak olan oyuncu, sevenlerine yeni proje müjdesi verdi.

Naz Elmas'ın yeni projesi belli oldu

Yeni projesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Naz Elmas, "Pandemi öncesinde hazırlıkları son aşamaya gelmiş fakat tüm dünya gibi Türkiye'de de başlayan film projeleri ertelenmişti. Bunlardan bir tanesi Türkiye'nin ilk seçilmiş kadın belediye başkanı Leyla Atakan'ın hayatını konu alan belgesel tadında bir film projemizdi. Şimdi tekrar ekip bir araya toplandı ve çekimlere önümüzdeki günlerde başlıyoruz" dedi.

"BENİM İÇİN DE HEYECAN VERİCİ"
38 yaşındaki güzel oyuncu, "Filmde Leyla Atakan'ı canlandırıyor olacağım. Böylesine özel bir karakteri, ülkemizde bir ilke imza atmış bir kadını oynamak benim için de son derece heyecan verici bir durum" ifadelerini kullandı.

Dizi projeleriyle ilgili de konuşan Elmas, "Şu an için gelen dizi teklifleri var ve görüşmelerimiz devam ediyor. Ancak henüz netleşen bir durum yok." açıklamasını yaptı.

Naz Elmasın yeni projesi belli oldu

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber