Geri Dön

Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden balayı pozu

Geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan cemiyetin hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, 10 gün önce nikah masasına oturmuştu. Nikah sonrası balayına çıkan taze evli çiftten mutluluk pozu geldi.

Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden balayı pozu

Geçen sene nişanlanan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, 3 Eylül tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili'nin vefatı nedeniyle ertelemişti.

Üç yıldır birlikte olan Kayı ve Sabancı, acı haberden tam 40 gün sonra sessiz sedasız bir şekilde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında evlenmişti.

NİKAHTAN İLK KARELER
Aşklarını göz önünde yaşayan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, nikah töreninin ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmıştı. Hacı Sabancı, nikah töreninde çekilen fotoğrafa "Karımla tanışın" notunu eklerken Kayı da "Kocamla" ifadesini kullanmıştı.

Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden balayı pozu

BALAYI POZU
Törenin ardından balayı için Meksika'ya giden çiftten yeni fotoğraf geldi. Çiçeği burnunda gelin Nazlı Kayı'nın paylaştığı karede mutlulukları gözlerden okunan ikiliye binlerce beğeni ve yorum geldi.

Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden balayı pozu

GELİNLİĞİ ÇOK KONUŞULMUŞTU
Öte yandan nikah törenine yakın çevrelerini davet eden çiftin, gelinlik ve damatlığı da en çok konuşulan konuların başında gelmişti. Kayı, nikah töreni için straplez tüy detaylı bir gelinlik tercih etmişti.

Nazlı Kayı'nın nikah töreninde giydiği Oscar de la Renta imzalı gelinliğin yaklaşık fiyatı 12.000 dolar yani 107.720 TL olduğu iddia edilmişti.

Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden balayı pozu

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber