Geri Dön

‘Ne çabuk unuttun?’

Esra Ceyhan, ailelerin çocuklarına ‘Squid Game’i izletmesine sinirlenen Bergüzar Korel’e, “Yer aldığın dizinin hikayesini ne çabuk unuttun?” diyerek, tepki gösterdi.

‘Ne çabuk unuttun?’

Esra Ceyhan, Bergüzar Korel’in fenomen olan ‘Squid Game’ dizisini eleştirmesine tepki gösterdi. Sunucu, oyuncunun geçtiğimiz günlerde, “Duyduklarıma inanamıyorum. ‘Squid Game’ dizisini izlemeyen çocuk yok. İki gün önce ilk kez açtık ve aklı başında bir ebeveynin çocuğuna bu diziyi nasıl izlemesine izin verdiğini anlamış değilim” sözlerine gönderme yaptı.

Ceyhan, “Ne çabuk unuttun ahlaksız teklifleri, aile içi yasak aşkları ve şiddetin feriştahını içeren berbat dizileri. Bunlardan birinde rol alan kadın oyuncu da, ‘Aman çocuklar izlemesin’ diye ahkâm kesiyor. Yer aldığın dizinini hikayesini ne çabuk unuttun? Parayla izlenen bir platformda yer alan şiddet içerikli yapımı çocuk neden izlesin? Bakarsa sorumlusu benim” dedi.

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber