Geri Dön

Nebahat Çehre: Her tür kadını oynayabilirim

Başrolünü Müge Boz, Jess Molho ve Nergis Kumbasar’ın üstlendiği Erhan Baytimur yönetmenliğinde ve Cinemazadeh yapımcılığında 'Çat Kapı Aşk' filminin galası önceki akşam İstanbul’da bir AVM’de gerçekleştirildi. Galaya filmin oyuncularının yanı sıra Nebahat Çehre, Bülent Serttaş, Burcu Binici, Mustafa Topaloğlu ve Yunus Günçe gibi ünlü isimler de katıldı.

Nebahat Çehre: Her tür kadını oynayabilirim

Nebahat Çehre, "Filmin çok eğlenceli olduğundan hiç şüphem yok. Senaryosundan bahsettiler, galada izlemek istedim" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde "Varoş bir karakteri canlandırmak isterim" açıklamasını yapan usta oyuncu,"Her tür kadını oynamak isterim, ben oyuncuyum. 127 sinema filmim var. 'Nebahat Çehre her türlü karakteri oynayabilir' diyorum. Ben izleyenleri bıktırmak istemiyorum. Teklif geliyor ama çok eliyorum, elekten geçiriyorum. Çok dizi kaldırılıyor, oynadığım dizide emeğimin karşılığını almak istiyorum" dedi.

"Dizilerin yayından kalkmasının nedeni sizce nedir?" sorusuna Çehre, "Neye dayanarak bu sene diziler kaldırılıyor, inanın ben de çözemedim. İlk defa böyle şeyler yaşanıyor" yanıtını verdi.

Nebahat Çehre, meslektaşı Berrak Tüzünataç'ın kendisi hakkında yaptığı "O saraylarda köşklerde oynamayı hak ediyor" açıklamasına, "Sağ olsun Berrak" karşılığını verdi.

Aleyna Tilki: Kliplerimdeki ayılar birçok ünlüden daha ünlü oldu!Genç popçu Aleyna Tilki, Instagram hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Tilki, kliplerindeki ayıların birçok ünlü isimden daha ünlü olduğunu iddia etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber