Geri Dön

Nebahat Çehre'den gün batımı pozu

12 yıl önce final yapmasına rağmen Kanal D'de yayınlanan tekrar bölümleriyle gündem olan 'Aşk-ı Memnu' dizisinde 'Firdevs Yöreoğlu' karakterine hayat veren Nebahat Çehre, uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat sürüyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan 78 yaşındaki usta oyuncu, son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Nebahat Çehre'den gün batımı pozu

Daha önce 'Haziran Gecesi', 'Kara Para Aşk', 'Aşk-ı Memnu', 'Muhteşem Yüzyıl', gibi yapımlarda boy gösteren ve son olarak 2018 yapımı 'Yuvamdaki Düşman' dizisinde rol alan Nebahat Çehre, geçtiğimiz aylarda Etiler'de objektiflere yansımıştı.

"DOKTOR, SAVCI, HAKİM ROLÜ OLABİLİR"

Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan 78 yaşındaki usta oyuncu, uzun süredir ekranlardan uzak olma nedenini açıklamıştı. Gelen projelerin içine sinmediğini söyleyen Çehre, "Ben başlamış hiçbir diziye dahil olmam. Bugüne kadar çekmiş olduğum karakterlerin dışına çıkmak istedim, o yüzden direniyorum. Bakalım daha ne kadar direneceğim? Oyuncunun değişik karakterler oynaması lazım. Salon kadını, süslü, şık giyinen karakterler oynadım. Böyle bir karakter olabilir ama karakterde değişik bir şey olması lazım. Bir doktor olabilir, savcı olabilir, hakim olabilir” demişti.

Nebahat Çehreden gün batımı pozu

"YİNE AKŞAM OLDU"

Daha önce birlikte çalıştığı oyunculardan vefasızlık görmediğini de söyleyen Nebahat Çehre, sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Stiliyle de zaman zaman gündem olan ünlü oyuncu, son olarak gün batımında verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Siyah şalvar, bluz ve sandaletleriyle objektif karşısına geçen Çehre, paylaşımına; "Yine akşam oldu" notunu düştü. Ünlü isme, çok sayıda beğeni ve binlerce yorum geldi.

Nebahat Çehreden gün batımı pozu

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber