Geri Dön

Nefise Karatay'ın acı günü! Üzücü haberi böyle duyurdu

Uzun süredir ekranlardan uzak olan 1997 Türkiye Güzeli Nefise Karatay, kuzeni hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesaplarından duyuran ünlü sunucu, yaşadığı şoku da takipçileriyle paylaştı.

Nefise Karatay'ın acı günü! Üzücü haberi böyle duyurdu

2012 yılında iş insanı Yusuf Day ile dünyaevine giren, 2015'te kızı Maya'yı dünyaya getiren Nefise Karatay, kızı ve eşiyle birlikte sakin bir yaşamı tercih etti.

Maya'nın doğumundan sonra kariyerine ara veren ve tüm ilgisini ailesine yönelten eski manken ve sunucu, sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman adından söz ettiriyor.

Karatay'dan bu kez acı haber geldi. Ünlü isim, sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden halasının oğlunu kaybettiğini duyurarak acı haberini takipçileri ile paylaştı.

"ÇOK ERKEN BİR KAYIP"
Nefise Karatay, kuzeninin fotoğrafına; “Çok üzgünüm. Yine çok erken bir kayıp yaşıyoruz ailemizde… Mekanın cennet olsun Oktay Ağabeyciğim. Çok ani bir kayıp şoktayız. Hala bilinen bir hastalığı da yoktu” notunu düştü.

Nefise Karatayın acı günü Üzücü haberi böyle duyurdu


Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber