Geri Dön

Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor mu? Yasak Elma Şahika ölüyor mu?

Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade diziden çıkıyor mu merak konusu oldu. Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanı 'Şahika, Yasak Elma dizisinden ayrıldı mı?' sorusunu akıllara getirdi. Peki, Yasak Elma Şahika diziden ayrılıyor mu?

Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor mu? Yasak Elma Şahika ölüyor mu?

Şahika rolü ile milyonlarca kişiyi ekrana bağlayan Nesrin Cavadzade son dönemin sevilen isimlerinden oldu. Entrika peşinde bir karaktere hayat vererek Yasak Elma dizisinde uzun süre yer aldı. Peki, Şahika ölüyor mu, Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılacak mı? İşte, yanıtı...

NESRİN CAVADZADE YASAK ELMA'DAN AYRILIYOR MU? 

Sevilen oyuncu Cavadzade, dijital platformlardaki projelerde gösterdiği performansın ardından televizyon ekranlarında da ilgiyle takip ediliyor. FOX TV'de sevenleri ile buluşan Yasak Elma dizisinde Şevval Sam ve Eda Ece ile başrolü paylaşıyor. Yasak Elma dizisinin yayımlanan 96. yeni bölüm fragmanında ise Hasan Ali'nin ikram ettiği şalgam suyundan zehirlendiği görülen Şahika'nın öldüğü söyleniyor. Hasan Ali ise yardımcılarından hayatını kaybeden Şahika'dan kurtulmalarını istiyor. Ancak dizide Şahika rolü ile ekrana gelen Nesrin Cavadzade'nin gerçekten diziden çıkıp çıkmadığı 1 Şubat akşamı yayımlanacak yeni bölümde netlik kazanacak.

YASAK ELMA 96. BÖLÜM FRAGMANI

Magazin Haberleri Bülteni (2 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet