Cadde 'Eyvah bozuk paralarım var! Ne yapacağız?'

'Eyvah bozuk paralarım var! Ne yapacağız?'

11.04.2024 - 07:21 | Son Güncellenme:

'Al Yazmalım', 'Küçük Ağa', 'Aşk Tesadüfleri Sever 2', 'Yasak Elma' ve Üç Kuruş' gibi birçok projede izleyici karşısına çıkan Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek'teydi. Ünlü oyuncu, valeye ödeme yapmak için çantasını açınca, "Eyvah para çekeyim" diyerek kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.

Eyvah bozuk paralarım var Ne yapacağız

Nesrin Cavadzade ile kendisi gibi oyuncu olan Gökhan Alkan, 'Yasak Elma' dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlamıştı. Nişanlanan ve nikah masasına oturmak için hazırlık yapan ikili, 2022'de yollarını ayırmaya karar vermişti.

Haberin Devamı

Kafa yapılarının farklı olduğu, hayata bakış açıları yüzünden son dönemde sık sık tartıştıkları konuşulan Cavadzade ve Alkan’ın, aşklarını bitirme kararı aldıkları belirtilmişti.

ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTILAR!

Uzun zamandır adı kimse ile anılmayan Nesrin Cavadzade, önceki gün Etiler göbeğinde yeni sevgilisiyle objektiflere takılmıştı. Bir mekanın cam kenarında birbirine romantik bakışlar atan sevgililer, görüntülenince ortalığı birbirine katmıştı.

"ANNEM BEĞENDİ"

Geçen hafta Etiler'de görüntülenen ünlü isim, muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. "Anneniz ile tanıştı mı sevgiliniz? Anneniz beğendi mi?" sorusuna "Evet tanıştılar, beğendi beğenmez olur mu!" diye cevap veren Cavadzade, yeni aşkını ailesiyle tanıştırdığını açıklamıştı.

Haberin Devamı

"İBAN ATAYIM"

Geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Nesrin Cavadzade, kendisini çeken gazetecileri görünce arabasına bindi. Bayram tatilinde nerde olacağını soran muhabirlere Cavadzade, “Datçada annemin yanına gidiyorum” dedi.

Kendisini bekleyen valeye para vermek için önce çantasına bakan sonrada ceplerine bakan Cavadzade, "Eyvah bozuk paralarım var ne yapacağız şurdan para çekeyim" diyerek ineceği sırada vale, "IBAN atayım isterseniz" diyerek IBAN'dan valeye para gönderdi. Cavadzade, daha sonra arabasıyla uzaklaştı.

Eyvah bozuk paralarım var Ne yapacağız

Yazarlar