Geri Dön

Nicole Kidman'dan yıllar sonra Tom Cruise açıklaması

Oscar ödüllü Avustralyalı aktris Nicole Kidman, 2001 yılında boşandığı Tom Cruise ile ilişkisi hakkında, "Mutlu bir evliliğimiz vardı" dedi.

Nicole Kidman'dan yıllar sonra Tom Cruise açıklaması

Nicole Kidman, New York Times'a verdiği röportajda genelde pek konuşmadığı bir konu olan Tom Cruise ile evliliği hakkında yorumda bulundu.

53 yaşındaki Avustralyalı yıldıza, o dönemde Cruise ile evliyken 'Eyes Wide Shut' (Gözleri Tamamen Kapalı) filminde birbirlerine karşı sadakatsiz karı kocayı oynamaları sorusu yöneltildi. Nicole Kidman'a, psikolojik cinsel dram türündeki filmle ilgili olarak, "Bu sahneleri evli olduğunuz kişiyle oynuyorsanız ve bunu bu sürecin bir parçası olarak yapıyorsanız, daha sonra açmamayı dileyeceğiniz olumsuz duygular açabilir mi?" diye soruldu.

Kidman, "Bu, insanların ortaya attığı anlatıya uyuyor, ama ben kesinlikle öyle görmedim" dedi ve "Mutlu bir evliliğimiz vardı. O sahnelerden sonra go-kart yarışına giderdik. Bir yer kiralayıp sabah 3'te yarış yapardık. Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Belki de geriye bakıp tahlil etme yeteneğim yok. Ya da istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Nicole Kidman ile Tom Cruise 11 yıllık evliliğin ardından 2001 yılında boşandı. Kidman, beş yıl önce verdiği bir röportajda, Tom Cruise ile evliliğinden dolayı pişman olmadığını açıklamıştı.

Dünyaca ünlü aktris, şimdi şarkıcı Keith Urban’la evli ve iki kızı var.

 

 

 

Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet