Geri Dön

Nicole Scherzinger'ın fotoğraflarına tepki yağdı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan dünyaca ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, sevgilisi Thom Evans ile birlikte 'Turks and Caicos' adalarında tatil yapıyor. Ünlü şarkıcının tatil fotoğrafları, takipçileri tarafından çok sayıda eleştiri aldı.

Nicole Scherzinger'ın fotoğraflarına tepki yağdı

Dünyaca ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, sevgilisi Thom Evans ile birlikte 'Turks and Caicos' adalarına tatile gitti. Scherzinger, tatilde çektiği fotoğraf ve videoları da sık sık Instagram hesabından paylaşıyor.

Tatil paylaşımları Scherzinger'in takipçilerini ikiye böldü. Bazıları, milyonlarca insanın koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler geçirirken onun bu pozları paylaşmasını eleştirdi. Bazıları da bu negatif eleştirilere kulak tıkaması gerektiğini savundu.

Nicole Scherzingerın fotoğraflarına tepki yağdı

"DÜNYANIN GERİ KALANI ACI ÇEKİYOR"
42 yaşındaki Nicole Scherzinger'in tatil paylaşımlarına yorum yapan bir takipçisi, "Dünyanın geri kalanı acı çekiyor ve sen bize bunları gösteriyorsun. Gerçekten mi?" diye yazdı. Bir başka takipçisi de "Aslında hiçbirimizin bunları görmeye ihtiyacı yok" diye yazarak görüşünü belirtti.

Nicole Scherzingerın fotoğraflarına tepki yağdı

"DUYARSIZCA"
Sevgilisi Thom Evans ile tatilin keyfini çıkaran Nicole Scherzinger'ın 4.7 milyon takipçisinden biri de bu paylaşımlara, şarkıcının bir hayranı olduğunu belirterek "Ama bu sonsuz rahatlama fotoğrafları biraz duyarsızca" yorumuyla eleştiri getirdi.

Nicole Scherzingerın fotoğraflarına tepki yağdı

YANINDA OLANLAR DA VARDI
Bir başka takipçisi de Nicole Scherzinger'e şöyle seslendi: "Tatilin keyfini çıkar ve mutlu ol, ama sürekli olarak bu fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak duyarsızlık." Scherzinger'in tatil paylaşımlarına bir başka takipçisi de "Gerçekten mi? Bunlar şimdi çok fazla. Tanrı aşkına dünyada olup bitenlere karşı duyarlı ol" diye yazdı.

Nicole Scherzinger'ın tatile çıkma hakkı olduğunu savunan birçok hayranı onun yıllara meydan okuduğunu ve kusursuz bir görüntü sergilediğini savundu. Bu takipçileri "Her zamanki gibi mükemmel görünüyorsun" diye yazdı.

Nicole Scherzingerın fotoğraflarına tepki yağdı

Instagram takipçilerinden diğer grubu ise Nicole Scherzinger'in paylaşımlarına övgüler yağdırdı. Bu görüşte olan takipçilerinden biri ünlü şarkıcıyı eleştirenlere "Dürüst olmak gerekirse yorumlarınızdan bazıları çok komik" diyerek görüşünü ifade etti.

Nicole Scherzingerın fotoğraflarına tepki yağdı

Scherzinger'ı savunan bir başka takipçisi de ünlü şarkıcının, koronavirüs pandemisi sürecinde yaptığı tatilin fotoğraflarını görmek istemeyenlerin buna buna mecbur olmadığını belirtip yine de olumsuz yorumlardan uzak durmaları gerektiğini tavsiye etti. 

 

Magazin Haberleri Bülteni (2 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet