Geri Dön

Nil Karaibrahimgil kardeşini paylaştı: Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, kız kardeşi Işıl Mete ile çocukluk fotoğrafını yayınladı. Karaibrahimgil, gönderisine; "Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik, geçen doğum günümde yine elimi yakaladı" ifadelerini kullandı.

Nil Karaibrahimgil kardeşini paylaştı: Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla takipçilerine adeta zamanda yolculuk yaptırdı. Karaibrahimgil, kendisi gibi ünlü olan ve oyunculuk yapan kız kardeşi Işıl Mete ile çocukluk fotoğrafını yayınladı.

Nil Karaibrahimgil, gönderisine, "Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik, geçen doğum günümde yine elimi yakaladı. Kızıldı yine, güzellikti, çocukluktu, gençlikti, saflıktı ve hayallerdi... Belki de bir yerlerde biz hala devam ediyoruz benim odamda konuşmaya" notunu düştü.

KIZ KARDEŞİ KAYITSIZ KALAMADI
Aynı kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan Işıl Mete de Karaibrahimgil'in paylaşımına "Hiç bitmez ki!" sözleriyle karşılık verdi.

Kardeşi Nil Karaibrahimgil'in aksine kariyerine oyuncu olarak devam eden Işıl Mete, 'Hile' ve 'Gölgedekiler' isimli dizilerin yanı sıra birçok reklam filminde oynadı.

Nil Karaibrahimgil kardeşini paylaştı: Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber