Geri Dön

Nilperi Şahinkaya: Git gide giyindiğim bir gün

Son olarak 'Yasak Elma' dizisinde rol alan oyuncu Nilperi Şahinkaya, sosyal medya hesabından yayınladığı son karelerle renkli tarzını gözler önüne serdi.

Nilperi Şahinkaya: Git gide giyindiğim bir gün

Oyunculuğu kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren Nilperi Şahinkaya, Instagram hesabından yayınladığı son karelerle dikkat çekti. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncu, eğlenceli bir paylaşım yaptı.


Peş peşe üç kare yayınlayan oyuncu, paylaşımına; "Gitgide giyindiğim bir gün"  notunu düştü. Şahinkaya'nın ilk karede mavi tonlarındaki elbiseyle, ikinci karede üzerine rengarenk retro bir ceketle üçüncü karede ise cekete uygun bir maske takması gözden kaçmadı.
Bir süredir Emre Yusufi ile aşk yaşayan 33 yaşındaki oyuncunun paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

Nilperi Şahinkaya: Git gide giyindiğim bir gün

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber