Geri Dön

Nilsu Berfin Aktaş: Hayatım boyunca bunun için savaştım

'Kalp Yarası' dizisine yirmi sekizinci bölümde dahil olan Nilsu Berfin Aktaş, Esquire Dergisi’ne çok özel açıklamalarda bulundu. İşte Nilsu Berfin Aktaş'ın açıklamalarından satır başları...

Nilsu Berfin Aktaş: Hayatım boyunca bunun için savaştım

'Kalp Yarası' dizisinde Pınar karakterine hayat veren Nilsu Berfin Aktaş, hep oyuncu olmak istediğini ve bu yolda ilerlediğini belirtirken "Çok çalıştım, hayatım boyunca bunun için savaştım ve elimden geleni yaptım" dedi.

Hayalleri ve hedeflerinin çok olduğunu söyleyen Aktaş, "Bazen kendime, "Nilsu dur, o kadar da değil, onu da yapamazsın!" diyorum. Sonra, "Neden olmasın, bu işe başlamadan önce bu da bana çok uzaktı, o zaman da herkes yapamazsın diyordu ama isteyince bir şekilde oluyor' deyip hedeflerimi büyütüyorum. Belki hepsine ulaşamam ama zamanla her şey olur, buna inanıyorum" şeklinde açıklamada bulundu.

Güzellik sırrını çalışmaya borçlu olduğunu söyleyen güzel oyuncu "Boş vakitlerimi dil öğrenerek, yeni kültürler görerek, yeni yerler keşfederek geçireyim istiyorum. Dans edeyim, şarkı söyleyeyim, bunların hepsini de eğitimle yapayım. Dopdolu, birçok konuda bilgi sahibi ve yeteneği olan bir insan haline gelmek istiyorum" dedi.

Oyuncu, "Ben oyuncuyum, nerede neyin lazım olacağı belli olmaz. Bu yüzden her şeyi öğreneyim istiyorum" sözleriyle iddiasını ortaya koydu.

Nilsu Berfin Aktaş: Hayatım boyunca bunun için savaştım

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber