Geri Dön

Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı koronavirüse yakalandı!

Türk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı Uyumlu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Ünlü şarkıcı, bu özel günde kızının koronavirüse yakalandığı haberini verdi.

Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı koronavirüse yakalandı!

Ünlü şarkıcı Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı, 21. yaşına bastı. Anne-kız bir araya gelip doğum günü pastası kesti. Ayşe Nazlı'nın doğum gününde koronavirüse yakalandığını söyleyen ünlü şarkıcı, ' Kızım kovid oldu! Ve onun bugün doğum günü! Tam 21 oldu. Çok mutlu ol bir tanem kızım. Beni merak edenlere; ben iyiyim. Çok yakında yaşadıklarımızla ilgili bir video koyacağım. Maskeyle şarkı söylemek bu kadar oluyor...' mesajını paylaştı.

Nilüferin kızı Ayşe Nazlı koronavirüse yakalandı

Nilüfer, 1999 yılında evlat edindiği Ayşe Nazlı'ya gözü gibi bakıyor. Zaman zaman kızıyla fotoğraflarını yayınlayan ünlü şarkıcının paylaşımlarına beğeni yağıyor.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber