Geri Dön

Nisa Bölükbaşı ‘unicorn’ kostümü giydi

'Survivor 2020'de tanışıp yarışma sonrası aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı-Barış Murat Yağcı çifti, bu kez Uludağ'da gerçekleşen bir etkinlikle magazin gündemine geldi.

Nisa Bölükbaşı ‘unicorn’ kostümü giydi

23 Şubat'ta Uludağ Kayak Merkezi’nde gerçekleşen Red Bull Kar Havuzu 2021'de, kayak ve snowboard performansı kadar kostüm seçimleri de dikkat çekti.

İlk kez seyirci katılımına kapalı gerçekleşen etkinlikte; özgün kostümler, yaratıcı ve cesur atlayışlar da jüri tarafından oylandı. -10 derece sıcaklıktaki çekimlerde yarışmacılar kendi tasarladıkları kostüm ve ekipmanlarıyla, buz gibi suyla dolu havuza en havalı atlayışı yaparak jüriyi etkilemeye çalıştı.

Nisa Bölükbaşı ‘unicorn’ kostümü giydi

'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' ile tanınan Nisa Bölükbaşı ‘unicorn’ kostümüyle, oyuncu sevgilisi Barış Murat Yağcı ise ‘zürafa’ kostümüyle performans sergiledi.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber