Geri Dön

Niyazi Bey konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekildi?

Niyazi Bey bu akşam TV'de olacak. Başrolünde Cem Davran'ın yer aldığı film hakkında izleyiciler bilgi almak istiyor ve "Niyazi Bey konusu nedir, oyuncuları kimler? Dizi nerede çekildi?" sorusunu soruyor.

Niyazi Bey konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekildi?

Bu akşam yerli film Niyazi Bey, ekranlarda olacak. Dizi hakkındaki bilgiler bu vesileyle araştırılmaya başlandı. Bu nedenle de "Niyazi Bey konusu nedir, oyuncuları kimler? Dizi nerede çekildi?" diye soruluyor.

NİYAZİ BEY KONUSU

Mafya babası Nizayi Bey ölür. Öteki tarafta günahlarıyla sevaplarının hesabı yapılırken ilginç bir durum çıkar ortaya. Yaptığı kötülüklerin haddi hesabı olmasa da hayatı boyunca fakire fukaraya kol kanat germiş bir adamdır Niyazi Bey; günahlarıyla sevapları denk düşmüştür. Son bir fırsat için dünyaya geri gönderilir. Ancak Niyazi’nin bıraktığı dünya döndüğünde eski gibi değildir.

KÜNYE

YÖNETMEN: AYDIN BULUT
YAPIM YILI: 2017
TÜR: DRAM
OYUNCULAR: CEM DAVRAN, HAYATİ AKBAŞ, AHMET KAYNAK, ALİHAN ARACI, İLAYDA ALİŞAN, ÇİÇEK DİLLİGİL, İHSAN USTAOĞLU

NİYAZİ BEY NEREDE ÇEKİLDİ?

Niyazi Bey filmi, 2017 yılında vizyona girerken çekimler Bulgaristan'da gerçekleşti.

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet