Geri Dön

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Niyazi Gül Dörtnala filmi ne zaman çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya başladı. Bu akşam ekrana gelecek olan Niyazi Gül Dörtnala filminin başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ ve Şebnem Bozoklu gibi usta isimler yer alıyor. Kendini mesleğine adamış ve hayvanları çok seven bir bilim adamı olan Niyazi Gül'ün hayatı bir anda at yarışları düzenleyen iki sevgilinin iddiası ortasında kalır. Olaylar Niyazi Gül'ün hizmetçisinin kaçırılması ile farklı bir boyuta taşınır. İşte Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Niyazi Gül Dörtnala filmi ne zaman çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filmi bu akşam ekrana gelecek. Ekrana gelecek olan filmi izlemek isteyen izleyiciler filmin konusu ve oyuncu kadrosunu araştırmaya devam ediyor. Filmde Niyazi Gül karakterine hayat veren Ata Demirer, hayvanları çok seven ve mesleğine çok bağlı olan bir bilim insanıdır. Bir gün sürpriz bir şekilde at yarışı konusunda baron haline gelmiş iki mafya babasının hayatlarına girmesi ile olaylar farklı bir boyuta taşınır. Niyazi Gül'ün başarılarından dolayı Sultan ve Rıza tutuştukları iddia konusunda Niyazi'nin kendilerine yardımcı olması için onu ikna etmeye çalışır. Peki Niyazi Gül Dörtnala filmi oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİ KONUSU

Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıradışı bir bilimadamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül'ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül'ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir'de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül'ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz'un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır!

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİ OYUNCU KADROSU

Ata Demirer - Niyazi Gül

Demet Akbağ - Sultan

Şebnem Bozoklu - Hediye

Levent Ülgen - Rıza

Ayşenil Şamlıoğlu - Naciye

,Kevork Malikyan - Süleyman

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ünlü komedyen Ata Demirer, 'Niyazi Gül Dört Nala' isimli yeni filminin çekimleri büyük bir hizla devam ediyor. Çekimlerinin büyük bir kismi Izmir'de yapilan sinema filminin bir bölümü de Torbali'da çekildi

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber