Geri Dön

Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi? Niyazi Gül Dörtnala oyuncuları ve konusu...

Yerli komedi filmi Niyazi Gül Dörtnala oyuncuları ile dikkat çekiyor. 2015 yılında sinema salonlarında yer alan filmin başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ ve Şebnem Bozoklu bulunuyor. Peki, Niyazi Gül Dörtnala filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi? Niyazi Gül Dörtnala oyuncuları ve konusu...

Niyazi Gül Dörtnala filminin yönetmenliğini Hakan Algül üstleniyor, yapımcılığını ise Necati Akpınar yürütüyor. Ata Demirer'in bir veterinere hayat verdiği film, komedi türündedir. Beyazperde sonrası televizyon ekranlarında da seyirci ile buluşuyor. İşte, Niyazi Gül Dörtnala filmi detayları...

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİ KONUSU

Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıra dışı bir bilim adamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül'ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül'ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir'de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül'ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz'un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır.

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA NEREDE ÇEKİLDİ?

Başarılı film, 2015 yılında hazırlandı. İlgi gören filmin çekimlerinin büyük kısmı İzmir'de gerçekleştirildi. Bir bölümü de Torbalı'da yapıldı. 

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA OYUNCULARI

Ata Demirer - Niyazi Gül
Demet Akbağ - Sultan
Şebnem Bozoklu - Hediye
Levent Ülgen - Rıza
Ayşenil Şamlıoğlu - Naciye
Kevork Malikyan - Süleyman

 

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber