Geri Dön

Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi oyuncuları

Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi bu akşam TRT 1 ekranında TV'de ilk kez ekrana geliyor. Şırnak'ın Cudi ilçesinde çekilen Nuh'un Gemisi Cudi'de filminde gizli bir görev için Şırnak'a gönderilen Amerikalı Profesör Robert ile asistanı Mary'nin Nuh'un gemisi ararken hesapta olmayan bir şekilde Mary'nin Ali'ye aşık olması ile başlayan macera filmde konu alınıyor. İşte Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi oyuncuları

Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi TV'de ilk kez bu akşam TRT 1 ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmde Amerika'dan Nuh'un Gemisini araştırmak için gelen Profesör Robert ve asistanı Mary'nin Şırnak'a gelmesinin ardından Mary'nin Ali'ye aşık olması ile gelişen olaylar filmde konu alınıyor. İşte Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

NUH'UN GEMİSİ CUDİ'DE FİLMİ KONUSU NE?

Gizli bir görev için Şırnak'a gönderilen Amerikalı profesör Robert ile asistanı arkeolog Mary'nın Nuh'un gemisini ararken hesapta olmayan bir şekilde, Mary'nin Ali'ye aşık olmasıyla başlayan macerayı anlatan Nuh'un Gemisi Cudi'de filmi bu akşam saat 20.00'de ekrana geliyor.

NUH'UN GEMİSİ CUDİ'DE OYUNCULARI KİM?

Yapımcılığın Bülent Durgun'un üstlendiği filmin oyuncuları arasında Metin Yıldız, Oktay Gürsoy ve Esin Kaya yer alıyor.

Komedi ve macera türündeki film, Şırnak'ı konu alan ve orada çekilen ilk uzun metraj sinema filmi olma özelliği taşıyor.

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber