Geri Dön

Nurgül Yeşilçay kardeşini paylaştı: İkiz misiniz?

Nurgül Yeşilçay erkek kardeşi Tuğtekin Yeşilçay ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun kardeşi ile benzerliği dikkat çekti.

Nurgül Yeşilçay kardeşini paylaştı: İkiz misiniz?

Yeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarının dikkatini çekiyor. 45 yaşındaki oyuncunun yıllar geçmesine rağmen güzelliğiyle gençlere taş çıkarıyor.

Nurgül Yeşilçay’a, kardeşi Tuğtekin Yeşilçay ile verdiği pozu sosyal medyasına yüklemesinden sonra kardeşiyle olan benzerliği hakkında "İkiz misiniz?", " Çok benziyorsunuz" şeklinde yorumlar geldi. Ciddi bir hayran kitlesi olan güzel gözlü oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden oldu.

Nurgül Yeşilçay kardeşini paylaştı: İkiz misiniz

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber