Geri Dön

O detayı ilk kez açıkladı: Acun abiye sordum...

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programının yorumcularından İhsan Tarkan ve Damla Can, yarışmacılar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

O detayı ilk kez açıkladı: Acun abiye sordum...

"Boy ve kilosuna göre parkurda Atakan mı, Yusuf mu yoksa Hikmet mi avantajlı" sorusuna İhsan Tarkan, "Bence kesinlikle vücut tipine göre Yusuf, ama Hikmet'in de birçok branşta geçmişi bulunuyor" cevabını verdi.

Bunun üzerine Damla Can, "Hikmet'in oyun zekası olarak hepsinden üstün olduğunu düşünüyorum. Hikmet zaten bir açıdan da eğitmen ve atışlarda son anlarda hep sakin kalabiliyor" dedi.

İhsan, "Ben bu konuyu merak ettiğim için Acun abiye (Ilıcalı) sordum ve Acun abi de konuya yönelik değerlendime yaptı. 'Oyunu en çabuk çözen Hikmet' dedi. mesela bir atışta, 'arkasından tutmayın, ortasından tutun' diye uyarıyor. Yani olayı çözmüş" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber