Geri Dön

Anastasiya Budakva kimdir kaç yaşında? O Ses Türkiye finalisti Anastasiya Budakva aslen nereli?

O Ses Türkiye finalistleri arasında yer alan Anastasiya Budakva kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Murat Boz'un takımında yer alan Anastasiya Budakva bu akşam canlı olarak ekrana gelecek O Ses Türkiye finalinde şampiyon olabilecek mi? İşte merak edilenler...

Anastasiya Budakva kimdir kaç yaşında? O Ses Türkiye finalisti Anastasiya Budakva aslen nereli?

Anastasiya Budakva kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye'de adını finale kadar yazdıran ve Murat Boz'un takımında yer alan isimlerden olan Anastasiya Budakva hayatı ve kariyeri Instagram adresi gibi birçok bilgi yarışmanın takipçisi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İşte Anastasiya Budakva hakkında merak edilenler...

ANASTASİYA BUDAKVA KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Anastasiya Budakva, 31 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Ukraynalı. Türkiye’ye Azerbaycan’dan gelen Anastasiya, kendisine burada Nesti diye hitap edildiğini söyledi.

Anastasiya Budakva, çocukluktan bu yana kendine bir tek yok çizdiğini de onun da müzik olduğu belirtti. Beş ay önce İstanbul’a taşınan Anastasiya Budakva, şarkıcılık yapıyor.

Anastasiya Budakva, Instagram’da “nastyy_official_” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 3 bin takipçisi bulunuyor.

Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Never Enough adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden Anastasiya Budakva’nın tercihi Murat Boz oldu.

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber