Geri Dön

O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı kimdir kaç yaşında? Saadet Özsırkıntı biyografisi...

Saadet Özsırkıntı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye'de sunuculuk ve Survivor'da zaman zaman reklam ve tanıtımlarda yer alan Saadet Özsırkıntı hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler haberimizde...

O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı kimdir kaç yaşında? Saadet Özsırkıntı biyografisi...

Saadet Özsırkıntı kimdir kaç yaşında sorusu araşrtırma konusu olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye'de sunuculuk yaparak tanınan Saadet Özsırkıntı, hayatı ve kariyeri araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Saadet Özsırkıntı kimdir, aslen nereli?

SAADET ÖZSIRKINTI KİMDİR?

O Ses Türkiye ile tanınan Saadet Özsırkıntı, 1990 yılının Mayıs ayında dünyaya geldi. Aslen Adanalı’dır. Özel Çağ Koleji mezuniyetinin ardından Koç Üniversitesi eğitimi ve Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitim aldı. Dil eğitimi için İngiltere’ye gitti, bir süre yaşantısını orada sürdürdü. İlk olarak reklam projeleriyle tanınan güzel sunucu daha sonra Tv 8 kanalında Dünya Listeleri Müzik programının sunuculuğunu üstlendi.

Acun Ilıcalı projelerinde görev alan Saadet Özsırkıntı, 2015 yılında 3.Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu oldu. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Saadet Özsırkıntı, O Ses Türkiye ve Survivor paylaşımlarında bulunuyor.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber